Kokotów Studio Muzyki

 

Chór dziecięcy.

Zespół wokalny dla dzieci.

Zespołowe zajęcia nauki śpiewu dla dzieci.

Prowadzenie zespołu i emisja głosu


mgr Małgorzata Lesiewicz-Przybył,

mgr Krzysztof Przybył.

Zapraszamy na zespołowe zajęcia nauki śpiewu: 60 min raz w tygodniu.

Miejsce prób - Kraków ul. Rybitwy 61, dzień i godzinę prób podamy, gdy zbierze się grupa minimum 8 osób.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwsze przesłuchanie w Studio Muzyki Kokotów 547.
Proszę dzwonić aby ustalić dogodny termin spotkania.

Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany śpiewaniem w naszym zespole, proszę o kontakt:

  • pod adresem e-mailowym: studmuz@gmail.com
  • tel. Małgorzaty Lesiewicz : 601-45-45-26
  • tel. Krzysztofa Przybył : 503-481-545.
  • Próby zaczynają się rozgrzewką głosową, ćwiczeniami które uczą podstaw emisji głosu. Potem chórzystów uczymy nowych piosenek, powtarzamy i dopracowywujemy te, które już umiemy. Zazwyczaj na próbach śpiewamy z podkładami instrumentalnymi.


    Zajęcia prowadzą : Małgorzata Lesiewicz-Przybył i Krzysztof Przybył.

    Małgorzata Lesiewicz-Przybył prowadzi zajęcia nauki śpiewu /emisji głosu/, naukę gry na fortepianie, naukę gry na keyboardzie, jest również akompaniatorką. Została Laureatką międzynarodowych konkursów wokalnych w Barcelonie i Atenach. Otrzymała Srebrny Medal im. M. Callas. Była na fundowanym stypendium w Salzburgu. Studiowała na Wydziale Instrumentalnym fortepian i Wokalno-Aktorskim śpiew. Solistka głównych ról w teatrach operowych w Polsce i Europie ... Wystąpiła w Teatrze Narodowym w Warszawie w roli Małgorzaty w operze "Faust" Ch. Gounoda, jako królowa Rozamunda w operze "Król Ubu" K. Pendereckiego oraz jako Hanna w "Strasznym dworze" St. Moniuszki. Występowała w formach recitali operowych w Japonii i Europie : W Filharmonii Berlińskiej im. Herberta von Karajana, Gewandhaus w Lipsku, Tonhalle w Zurichu, Filharmonii Monachijskiej ... Jej repertuar obejmuje muzykę operową , oratoryjną , kantatową , pieśni i musical ... Dokonała nagrań operowych z Wielką Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach oraz pieśni przy swoim akompaniamencie fortepianu. Jest doświadczonym muzykiem i pedagogiem....dalszy opis-->

    Krzysztof Przybył prowadzi zespoły wokalne, naukę gry na flecie prostym, puzonie, naukę gry na fortepianie i na keyboardzie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu i Poznańskiej Szkoły Chóralnej Jerzego Kurczewskiego. Jest doświadczonym muzykiem i pedagogiem.