21 sierpnia 2021

Lekcje prowadzimy dla osób, które kształcą się zawodowo w szkołach muzycznych oraz dla miłośników muzyki w ruchu amatorskim.

Zajęcia prowadzą ; mgr Małgorzata Lesiewicz-Przybył oraz Krzysztof Przybył. Pracują na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, norweskich, francuskich, kanadyjskich, polskich oraz książkach autorskich.

Repertuar pianistów:  muzyka "pop", melodie dziecięce np. z bajek Walta Disneya, standardy, muzyka filmowa, muzyka polska, utwory popularne np. kolędy, ludowe, patriotyczne, muzyka klasyczna. Wszystkie utwory dobieramy o różnej skali trudności odpowiednio do wieku i umiejętności ucznia.

Spotkania odbywają się:

• w regularnym planie miesięcznym raz lub dwa razy w tygodniu:  30 min / 45 min / 60 min / 90 min / 120 min. ( cennik )

• pojedyncza lekcja: 45 min / 60 min / 90 min / 120 min. ( cennik )

W ramach zajęć wokalnych :

• nauka gry na pianinie / keyboardzie, nauka codziennych i samodzielnych ćwiczeń w domu

• praca nad wyrobieniem nawyku poprawnego ułożenia ręki w grze na pianinie

• nauka czytania nut, i podstaw teorii muzyki

• uczymy utworów znanych i popularnych, autorów polskich i zagranicznych.

• niektóre utwory gramy przy akompaniamencie  podkładów instrumentalnych audio naszego autorstwa, lub innych kompozytorów. Akompaniamenty wykorzystujemy do pracy na lekcji oraz w lekcjach online. Napisane są  w odpowiednim tempie do możliwości ucznia. Proponujemy naszym uczniom , aby korzystali z nich w pracy samodzielnej w domu.

Przygotowujemy uczniów do egzaminów wstępnych szkół muzycznych i Wydział Instrumentalny wyższych uczelni.

Zasady planowania zajęć. Odwołanie zajęć. Nieobecności.

Serdecznie zapraszamy rodziców / opiekunów , aby byli obecni podczas lekcji.

Zajęcia odbywają się w Studio Muzyki, a dla uczniów zaawansowanych również online.

Nauka gry na pianie lub keyboardzie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Indywidualne lekcje.