Copyright © 2015 Studio Muzyki

studmuz@gmail.com

Napisz do nas

Małgorzata Lesiewicz

Krzysztof Przybył

Zadzwoń teraz

Nasze strony internetowe:

Małgorzata Lesiewicz - Przybył. Prowadzi w Studio Muzyki zajęcia emisji głosu, naukę gry na fortepianie, naukę gry na keyboardzie, jest również akompaniatorką. Przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych szkół muzycznych i na Wydział Wokalny wyższych uczelni.
Krzysztof Przybył. Prowadzi w Studio Muzyki naukę gry na fortepianie / keyboardzie /, naukę gry na flecie prostym, naukę gry na puzonie Przygotowuje uczniów do egzaminów wstępnych szkół muzycznych i  wyższych uczelni.

KONTAKT

Małgorzata Lesiewicz - Przybył

Krzysztof Przybył

Małgorzata Lesiewicz-Przybył i Krzysztof Przybył są małżeństwem, wspólnie zawodowo i pasją zajmują się muzyką. Są wykształconymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Koncertowali na scenach w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Australii. Obecnie zajmują się pracą pedagogiczną, prowadzą STUDIO MUZYKI w Kokotowie (okolice Krakowa, Wieliczki i Niepołomic). Często są proszeni do prowadzenia konkursów w charakterze jurorów. Pracują na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, francuskich, norweskich i polskich oraz własnych podręcznikach. Dla swoich uczniów organizują koncerty, proponują konkursy wokalne i instrumentalne, wysyłają na występy w imprezach zewnętrznych.

Nauka śpiewu, nauka gry na pianinie, keyboardzie, flecie prostym, puzonie.