21 sierpnia 2021

Zajęcia prowadzi mgr Małgorzata Lesiewicz-Przybył, Laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych. Repertuar wokalistów:  muzyka klasyczna  operowa i musical, muzyka "pop", piosenki dziecięce odpowiednie do wieku i umiejętności, standardy, muzyka polska, utwory popularne np. kolędy, ludowe, patriotyczne, kościelne. Pracuje na bazie literatury edukacyjnej autorów angielskich, polskich oraz materiałach autorskich.

Indywidualne lekcje nauki śpiewu dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych.

Indywidualne lekcje nauki śpiewu klasycznego / operowego / dla młodzieży i dorosłych.

Przygotowuję uczniów do egzaminów wstępnych szkół muzycznych i na Wydział Wokalny wyższych uczelni.

Spotkania odbywają się:

• w regularnym planie miesięcznym raz lub dwa razy w tygodniu:  30 min / 45 min / 60 min / 90 min / 120 min. ( cennik )

• pojedyncza lekcja: 45 min / 60 min / 90 min / 120 min. ( cennik )

W ramach zajęć wokalnych :

• emisja głosu, nauka śpiewu, nauka codziennych ćwiczeń wokalnych

• praca nad wyrobieniem nawyku poprawnej postawy i poprawnego oddechu

• nauka czytania nut, teorii muzyki i gry na pianinie / dla osób nie znających podstaw teorii muzyki

• uczymy piosenek autorów polskich i obcojęzycznych przy akompaniamencie fortepianu lub podkładów instrumentalnych audio naszego autorstwa. Akompaniamenty wykorzystujemy do pracy na lekcji oraz w lekcjach online. Napisane są odpowiednio dla każdego ucznia w odpowiednim tempie i tonacji. Proponujemy naszym uczniom , aby korzystali z nich w pracy samodzielnej w domu.

Zasady planowania zajęć. Odwołanie zajęć. Nieobecności.

Serdecznie zapraszamy rodziców / opiekunów , aby byli obecni podczas lekcji.

Zajęcia odbywają się w Studio Muzyki, a dla uczniów zaawansowanych do wyboru również online.

Nauka śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Indywidualne lekcje.